Меню

Породи собак

Ваш кишеньковий довідник по породах собак - Досліджуйте, Вчіться та Насолоджуйтеся!

Скріншот додатку: Породи собак
Прокрутка

Словник порід собак

Отримайте доступ до великої офлайн бази даних порід собак з детальними описами. Швидкий пошук, можливість додавання до закладок та інші функції для любителів собак.

Визначення породи

Дізнайтеся породу собаки за допомогою нашої передової функції розпізнавання фотографій, що гарантує точне визначення.

Комплексний пошук

Досліджуйте велику кількість порід собак за допомогою нашої комплексної функціональності повного текстового пошуку, що гарантує знаходження саме того, що вам потрібно.

А-Я Довідник

Легко навігуйте через наш А-Я довідник порід собак, який забезпечує швидкий доступ до інформації про різні породи, від А до Я.

Пошук за правописом

Легко виправляйте помилково написані назви пород під час пошуку, що гарантує точні результати кожного разу.

Офлайн доступ

Отримуйте доступ до довідника пород собак та його багатства знань навіть без підключення до Інтернету, що гарантує безперервне навчання та посилання.

Улюбленець

Позначте свої улюбленцями для швидкого доступу та персоналізованих посилань.

< div класс = "кол-блок елемент-особливостей" данные-aos = "поява вгору "> < div класс = "елемент-особливостей_иконка "> < i класс = "иконка-колокол "> < div класс = "елемент-особливостей_текст "> < h3 класс = "елемент-заголовок "> Сповіщення < p > Залишайтесь оновленими завдяки сповіщенням про новини, оновлення та актуальну інформацію про породи собак.

Приєднуйтесь до нашої спільноти любителів собак.

Зв'яжіться з іншими любителями собак, діліться досвідом та будьте в курсі всього, що стосується порід собак. Приєднуйтесь до нас у святкуванні наших пухнастих друзів!