Menu

Gwiazdy - sława

Odkryj wszechświat w swojej kieszeni dzięki aplikacji Stars - stardom!

Zrzut ekranu aplikacji: Gwiazdy - sława
Przewiń

Słownik gwiazdorski

Gwiazdy (sława) to przyjazna dla użytkownika aplikacja słownikowa zapewniająca szczegółowe informacje na temat gwiazd, konstelacji i nie tylko. Ciesz się dostępem offline, szybkim wyszukiwaniem, dodawaniem do zakładek oraz funkcją wyszukiwania głosowego.

Wszechstronne wyszukiwanie

Odkryj szeroki zakres gwiazd i obiektów niebieskich dzięki naszej wszechstronnej funkcji pełnotekstowego wyszukiwania, zapewniającej znalezienie dokładnie tego, czego szukasz.

Katalog A-Z

Łatwo nawiguj przez nasz katalog gwiazd od A do Z, zapewniając szybki dostęp do informacji o różnych obiektach niebieskich, od A do Z.

Wyszukiwanie z automatyczną korektą

Bezproblemowo poprawiaj błędnie napisane nazwy gwiazd podczas wyszukiwania, zapewniając dokładne wyniki za każdym razem.

Dostęp offline

Dostęp do przewodnika i jego bogatej wiedzy na temat gwiazd i obiektów niebieskich nawet bez połączenia internetowego, zapewniając ciągłe uczenie się i korzystanie z referencji.

Ulubione

Oznacz swoje ulubione gwiazdy i obiekty niebieskie dla szybkiego dostępu i spersonalizowanej referencji.

Powiadomienia

Bądź na bieżąco dzięki powiadomieniom o nowych dodatkach, aktualizacjach i istotnych informacjach dotyczących gwiazd i obiektów niebieskich.

Dołącz do społeczności Stellar

Stań się częścią żywej społeczności Stellar! Zaangażuj się w dyskusje z innymi entuzjastami astronomii, dziel się wiedzą i bądź na bieżąco z najnowszymi odkryciami kosmicznymi.